Smartfony

Jakie gry są najpopularniejsze na smartfony

  • 19 sierpnia, 2023
  • 2 min read

Gry mobilne – co jest najpopularniejsze?

Smartfony są obecnie jednym z najbardziej popularnych urządzeń, a wraz z nimi przybyły także gry mobilne. Gry na smartfony są dostępne w różnych kategoriach, od gier strategicznych po gry akcji. Wszystkie te gry mają swoich fanów, ale które z nich są najpopularniejsze?

Według raportu App Annie z 2018 roku, najpopularniejszymi grami na smartfony są Candy Crush Saga i Clash of Clans. Obie te gry mają miliony graczy na całym świecie i są uważane za jedne z najlepiej sprzedających się gier w historii. Inne popularne gry to Pokemon Go, Minecraft i Fortnite.

Candy Crush Saga – hit czy kit?

Candy Crush Saga to gra logiczna stworzona przez firmę King. Gra polega na łączeniu trzech lub więcej elementów tego samego rodzaju, aby usunąć je z planszy. Gra ma ponad 2000 poziomów i jest bardzo popularna wśród graczy na całym świecie. Jest to jedna z najlepiej sprzedających się gier w historii.

Candy Crush Saga jest bardzo prosta do opanowania, ale trudna do opanowania. Gracze muszą myśleć strategicznie o tym, jak połączyć elementy, aby osiągnąć sukces. Gra ma również tryb multiplayer, w którym gracze mogą rywalizować ze sobą o punkty i miejsca na liście rankingowej.

Clash of Clans – strategia w twoim telefonie

Clash of Clans to gra strategiczna stworzona przez Supercell. Gra polega na budowaniu osady i walce z innymi graczami online. Gracze muszą budować swoje osady, tworzyć armię i walczyć z innymi graczami online. Gra ma również tryb kooperacyjny, w którym gracze mogą tworzyć sojusze i walczyć razem przeciwko innym drużynom.

Clash of Clans jest bardzo popularną grą strategiczną ze względu na jej proste mechaniki i duże możliwości personalizacji. Gracze mogą tworzyć swoje unikalne armie i osady oraz dostosowywać je do swoich potrzeb. Gra ma również system rankingowy, dzięki czemu gracze mogą porównywać swoje postepy ze sobą.

About Author

Redakcja

Leave a Reply